!!!!!!!!!KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PS: NAKRESLENÉ OBRÁZKY NEKOPÍROVAT VŮBEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A POKUD CHCETE SPŘÁTELIT PIŠTE DO KOMENTŮ BUDU MOC RÁDA


KLIKAČKA BLOGU

Únor 2011

Lyžák......

26. února 2011 v 15:08 | honiska
Ahojky všichni omlouvám se že jsem sem dlouho nic nedala ale nemohla jsem. Byla jsem ze školou na lyžáku. Byla to sranda já jsem poprví stála na lyžích a tak jsem téměž pořád padala. Byli jsme rozdělení na 2 družstra. V 1. družstvu byli ti co uměli lyžovat dobře nebo dokonce výborně. V 2.družstvu byli zase ti co na lyžích nikdy nestáli nebo ti co neuměli až tak moc dobře lyžovat. Nejprve jsem pořád padala a taky mě to vůbec nebavilo, ale zhruba po 3 dnech padání mě učitelka přidělila k panu učitelovi do 1. družstva a ten mě to naučil za 1 a půl dne. piotom už mě to začalo docela i bavit a už jsem nechtěla jed tak moc domů, ale asi tak 5 den už mě a ostatní taky začali bolet nohy a celí tělo. Dneska jsme přijeli a už su ráda že su doma. Na lyžáku byla sice sranda ale: Všude dobře, doma na moravě nejlépe.
PS: Byli jsme v Jeseníkách.


Já a PIRÁTI Z KARIBIKU :D

6. února 2011 v 18:42 | honiska |  Básničky a příběhy
TENHLE PŘÍBĚH JSEM PSALA UŽ PŘED NĚKOLIKA LETY BYLO TO 17. ZÁŘÍ 2007. CHODILA JSEM TENKRÁT DO 4. TŘÍDY A MĚLI JSME NAPSAT SLOHOVOU PRÁCI A TOHLE JE JEJÍ VÝSLEDEK. TAK DOUFÁM ŽE SE VÁM BUDE LÍBIT. :)
Ocitla jsem se v jakémsi filmu. Rozhlédla jsem se a uviděla,že přede mnou stojí Jack Sparrow.
Zeptala jsem se ,,Kde to jsem, ve filmu?". A on na to ,,Kdo jsi a jak se jmenuješ?". Chvíli jsem váhala jestli mu to mám vážně říct, ale nakonec jsem sebrala odvahu a řekla jsem: ,,Jmenuji se Monika a nevím jak jsem se tu najednou ocitla."  Po chvíli jsem se rozhlédla a zjistila, že jsem na palubě Černé Perly. Moc jsem se vyděsila, ale to už jsem byla v Jackově kajutě. Najednou se mě zeptal ,,Chceš být v mojí posádce pirátem?". Já jsem si to chvíli promyslela a nakonec odpověděla že velmi ráda. 

Tak jsme pluli dál a dál po tajuplném oceánu. Najednou se před námi objevil ostrov. Šla jsem se zeptat Jacka a on mi řekl, že je to ostrov Isla De Muerta a že právě tam plujeme. Já jsem odpověděla, že teda dobře a že už du. A on mě rychle zastavil a řekl, že jako nová pirátka půjdu s ním. Když jsme vyšli na palubu lodi za námi se něco ozvalo. Jack říkl, že to je loď  Willa Turnera a Elizabeth. Za chvíli už byli na naší lodi a oznámili nám, že plují na svatební cestu. Jenže Jack měl jiné plány a tak je požádal o to, aby s námi vypluli na dlohou a nebezpečnou cestu proti Deveymu Jonesovi. Oni nejdřív váhali, ale nakonec souhlasili, že nám tedy pomůžou. K večeru začala na Černé Perle velká oslava. Na druhý den se obě lodě pod velením Jacka vydali na nebezpečnou výpravu. Za nějakou dobu jsme dopluli na ostrov Isla De Muerta. Tam jsme našli tolik zlata a stříbry, že jsme to nemohli ani všechno pobrat. Byl tam ale i Devey Jones, se kterým jsme se utkali ve velké bitvě a zvítězili. 

Will Turner s Elizabeth pak pokračovali ve svatební cestě, Jack dále brouzdá oceánem na své Černé Perle a já jsem se vrátila do normálního života žáka čtvrtého ročníku.


                             
                                  

Flétna

6. února 2011 v 17:55 | honiska |  Básničky a příběhy
Lehká píseň naší flétničky,
zahání všechny zlé písničky. 
Tulipány voní z jara,
flétna hraje lala lala.
Flétna hraje každý den,
píseň krásnou sliším jen.
Tohle léto flétna bude,
na rockovém festivale.
A seznámí se tam s klukem ,
 hlučným jako hromotlukem .
A ten kluk jí pusu dá, 
a ona se za něj potom vdá.náhled obrázku


začátek :)

6. února 2011 v 17:49 | honiska |  Básničky a příběhy
Ahoj všichni. Napadlo mě že skusím něco nového a to psaní.  Kdysi dávno jsem se o to docela zajímala napsala jsem i pár příběhů. No a když to tak vezmu tak asi jako jedinou z naší třídy mě hrozně moc baví slohovky .  Takže budu ráda když si každej příběh nebo básničku přečtete a do kometářů mi napíšete jak se vám to líbí. Samozřejmě sem začátečník a tak budu ráda když tam připíšete i to jak se vám to líbí a nebo nelíbí.